Wczytuję...

Treningi Personalne

Jesteś tutaj : O Mnie | Oferta Treningów

Trening personalny tylko ze mną!

Moje treningi prowadzę z każdym! Niezależnie od aktualnego wieku, stanu zdrowia czy wieku. Mój trening personalny jest skierowany do Ciebie, nie czekaj a już niedługo z całą pewnością osiągniesz sukces!

Trening osobisty to najbardziej skuteczny trening gdzie pracujemy z trenerem w formie jeden na jeden. Treningi organizuję w dowolnej formie a swoją ofertę kieruję do każdego. Dzięki treningowi personalnemu otrzymasz kompleksowe podejście do Twoich indywidualnych potrzeb! Jest to wręcz idealne rozwiązanie dla Ciebie i daje Ci ono maksymalne efekty w dość krótkim czasie! Trening ma na celu indywidualne podejście do Twojej osoby i Twoich potrzeb. Dzięki róznorodnym rodzajom trenigów w przyjemny sposób spędzisz aktywnie czas, pokonując stres oraz również często napięcie związane z codziennym życiem pracą itp.

Rodzaj treningu osobistego zależy m.in. od Twoich indywidualnych predyspozycji oraz celów treningowych. Ze mną na pewno osiągniesz sukces! Niezależnie od tego gdzie zrealizujemy trening: na siłowni, sali treningowej, nawet w Twoim domu, w plenerzen basenie, czy gdziekolwiek indziej!

rodzaje treningów osobistych

 • Jest to trening mający na celu zbudowanie masy mięsniowej oraz ogólnej poprawy wygladu.

  Ćwiczenia siłowe również doskonale wpływają na wydolność Twojego układu mięśniowego.

  Tak jak wspominałem trening siłowy w połączeniu z odpowiednią dietą przede wszystkim prowadzi do zwiększenia objętości mięśni i na tym się koncentrujemy.

 • Trening wytrzymałościowo - siłowy ma przede wszystkim zadbaćo siłę organizmu i ogólną sprawność.

  Nie jest to trening dla osób kompletnie początkujących, wymagane jest już pewne przygotowanie.

  Jeżeli upewniasz się w przekonaniu że mięśnie są stworzone, by służyły do czegoś zapraszam do mojego treningu!

 • Zapewniam dobranie treningu oraz diety w jednostkach chorobowych oraz w celu ogólnej poprawy zdrowia.

  Trening zdrowotny ma przede wszystkim na celu kształtowanie Twojej sprawności ruchowej, a jednocześnie ma przeciwdziałać obecności chorób różnych cywilizacyjnych w tym na przykład - otyłości, chorobom układu krążenia oraz innym.

  Jednocześnie ma wspomóc leczeniu już powstałych chorób.

 • W skład zakresu treningu kondycyjnego wchodzą między innymi: przygotowania do egzaminów sprawnościowych, zawodów i pracy zawodowej.

  Trening kondycyjny polega głównie na zwiększeniu Twoich możliwości fizycznych jakie posiada Twój organizm.

  Głównym celem treningu kondycyjnego jest oczywiście poprawa wytrzymałości, zwiększenie wydolności Twojego serca, podniesienie progu tlenowego jak i również poprawa odporności układu ruchowego na kontuzję.

 • Ma on na celu redukcję tkanki tłuszczowej oraz utratę zbędnych kilogramów.

  Najchętniej korzystają z niego kobiety ale obserwuję tendencję korzystania z niego również wśród mężczyzn.

  Siedzący tryb życia jak i również brak ruchu w pracy oraz złe odzywianie niekorzystnie wpływa na nasz organizm.

  Razem możemy to zmienić! Trzeba tylko zacząć działać!

 • Jeżeli jesteś osobą w już podeszłym wieku ale chcesz być FIT i czuć się dużo lepiej. Ja mogę Ci w tym pomóc!

  Chcemy żyć jak najdłużej ale oczywiście nie chcemy być starzy. Panicznie boimy się zmarszczek, różnych chorób, ale najbardziej powinniśmy się bać utraty sprawności.

  Uwierzcie mi, można mieć więcej niż 70 lat i być wciąż aktywnym i pełnym energii i wigoru, trzeba tylko zadbać o siebie!

 • Trening i plan typowo kulturystyczny jest jednostką przygotowującą do startu w zawodach. Trening skierowany jest do profesjonalistów.

  Trening kulturystyczny całkowicie różni się od treningu siłowego. Ma on na celu budowanie masy mięsniowej i jej odpowiedniej rzeźby.

  Trening kulturystyczny niewątpliwie można porównać do tworzenia dzieła sztuki. Liczy się wszystko - precyzja ruchów, najdokładniejsze odwzorcowanie szczegółów, uwidocznienie najważniejszych elementów ciała i dbałość o detale.

 • Trening ten obejmuje rożne płaszczyzny treningowe realizowane na łonie natury.

  Trening w plenerze to znakomita alternatywa dla codziennej rutyny i wyśmienity motywator do podjęcia aktywności sportowej gdzie dodatkowo naładujemy się witaminą D.

  Trening realizowany w plenerze jest najlepszy do wykonywania treningów wytrzymałościowych i kondycyjnych, ale również możemy wspólnie wykonać trening odchudzający i wzmacniający.

trening personalny wrocław

Jeżeli masz ochotę zacząć ze mną pracować, skontaktuj się ze mną.